Prekių kategorijos
Prekių krepšelis

Skirtukai knygoms

Skirtukas knygai "Knygų graužikas" auksine kojele Skirtukas knygai "Knygų graužikas" auksine kojele
Naujiena
Prekės kodas: skirtkngra
Skirtukas knygai Knygų graužikas - iš keramikos pagaminta pelė pritvirtinta ant aukso spalvos, nerūdijančio plieno juostelės - kuri yra ypač kokybiška (naudojama papuošalų gamybai) ir prabangi. Keramikininė pelė pagaminta iš balto molio padengto glazūra ir tauriaisiais metalais, kurie suteikia pelyt..
20,00€
Be PVM:20,00€
Skirtukas knygai "Knygų graužikas" juoda kojele Skirtukas knygai "Knygų graužikas" juoda kojele
Naujiena
Prekės kodas: skirtkngrj
Skirtukas knygai Knygų graužikas - iš keramikos pagaminta pelė pritvirtinta ant juodos spalvos, nerūdijančio plieno juostelės - kuri yra ypač kokybiška (naudojama papuošalų gamybai) ir prabangi. Keramikininė pelė pagaminta iš balto molio padengto glazūra ir tauriaisiais metalais, kurie suteikia pely..
20,00€
Be PVM:20,00€
Skirtukas knygai "Knygų graužikas" vaivorykštine kojele Skirtukas knygai "Knygų graužikas" vaivorykštine kojele
Naujiena
Prekės kodas: skirtkngrvaiv
Skirtukas knygai Knygų graužikas - iš keramikos pagaminta pelė pritvirtinta ant vaivorykštės spalvos, nerūdijančio plieno juostelės - kuri yra ypač kokybiška (naudojama papuošalų gamybai) ir prabangi. Keramikininė pelė pagaminta iš balto molio padengto glazūra ir tauriaisiais metalais, kurie suteiki..
20,00€
Be PVM:20,00€
Skirtukas knygai "Knygų graužikas" vario kojele Skirtukas knygai "Knygų graužikas" vario kojele
Naujiena
Prekės kodas: skirtkngrv
Skirtukas knygai Knygų graužikas - iš keramikos pagaminta pelė pritvirtinta ant vario spalvos, nerūdijančio plieno juostelės - kuri yra ypač kokybiška (naudojama papuošalų gamybai) ir prabangi. Keramikininė pelė pagaminta iš balto molio padengto glazūra ir tauriaisiais metalais, kurie suteikia pelyt..
20,00€
Be PVM:20,00€
Prekės kodas: 2181
Skirtukas knygai "Auksinė gilė" skaidrioje pakuotėje. Matmenys: žymeklio bendras ilgis su gile 13,5 cm, gilės diametras 2 cm.Medžiagos: baltasis ispaniškas molis, nerūdijantis plienas, sidabro detalės, glazūra padengta raudonuoju auksu ir kitais tauriaisiais metalais, kas suteikia išskirtinį spindes..
24,00€
Be PVM:24,00€
Prekės kodas: 2304
Skirtukas knygai, supakuotas į dovanų dėžutę, ilgis 12 cm, giliuko diametras apie 17 mm. Medžiagos: baltas porcelianas, nerūdijantis plienas, sidabro detalė, natūrali gilės kepurėlė...
9,00€
Be PVM:9,00€
Prekės kodas: 2273
Skirtukas knygai, supakuotas į dovanų dėžutę, ilgis 12 cm, giliuko diametras apie 17 mm.Medžiagos: juodasis porcelianas, nerūdijantis plienas, sidabro detalė, natūrali gilės kepurėlė...
9,00€
Be PVM:9,00€
Prekės kodas: 2071
Skirtukas knygai, supakuotas į dovanų dėžutę, ilgis 12 cm, uogos diametras apie 18 mm. Medžiagos: baltas ispaniškas molis, glazūra, nerūdijantis plienas, sidabro detalė, oda...
12,00€
Be PVM:12,00€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (viso puslapių - 1)
Svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate su jų naudojimu. Bet kada galite atšaukti savo sutikimą išvalydami "Cookies" savo naršyklėje.