Prekių kategorijos
Prekių krepšelis

DUK

Esu Dovilė. Keramiką pamilau dėl jos praeities, gyvybės ir amžinumo. Jai, kaip ir žmogui, reikalingos visos keturios stichijos – žemė, oras, vanduo ir ugnis. Dėl šios jungties, žemė, virtusi unikaliu šedevru, gali puoštis ir puikuotis kiekvienuose namuose. Tai – mano magija. Studijuoju interjero ir sodo dizainą. Mano manymu, tai ne tik lavina skonį, bet ir padeda suvokti visumą: daiktų ir augalų harmoniją interjere/eksterjere, nuotaikos ir spalvų tarpusavio darną. Savo kūriniuose didžiausią dėmesį skiria formai ir dizainui. Žaviuosi gamta, jos tobulumu, ji – mano mūza, todėl ir mano darbuose vyrauja gamtos motyvai. Mano tikslas – darbuose sutaikyti gamtos gyvybės stichijos grožį su žmogaus sukurta, modernia, estetiška aplinka.
Darbas. Bloga nuotaika - nė nesiliesk. Eik su meile, muzika, šypsena, su ramybe ir susikaupimu. Neblaškomas minčių srauto, nes viskas kas bus sudėta - nuolat spindės. Vidinė žmogaus švara lemia kūrinio vertę, kuri negali būta pamatuota niekaip kitaip, tik jausmu žvelgiant į jį. Kiekvienas autorius tai žino, bet įdėti norimą - pavyksta ne visiems. "Kaip viduje, taip ir išorėje." Tame nėra jokio stebuklo, tik aiškiai juntamas atvirumas.
Sodas. Kodėl jie tokie skirtingi? Vieniems, tai bereikalingas rūpestis, todėl tepamatysime tobulai nupjautą veją. Kitiems darbas ir pragyvenimo šaltinis, todėl daržas bus jo centre. Kitiems hobis, kur galima rasti visas pasaulio gėles vienoje vietoje. Įsileiskime į sodą kūrybos mūzą ir ji pakuždės, kad sodas, tai subtili erdvė, kuriai reikia laiko subręsti ir kuri pasiruošusi visapusiškai talkinti žmogui. Būk švelnus ir atidus jai, lieskis švelniai, kalbėk, vaikščiok basas ir matysi, kaip kiekvienas augantis medis ir žolelė, pasiruošusi suteikti visą įmanomą naudą savąjam sodininkui. Būti jos harmonijoje - tai tobulas poilsis ir nuolat patiriamas neaprėpiamas džiaugsmas. Naujas pumpuras, vėjo šiurenimas smilgose, užburiantis kvapas žieduose, dangiškas skonis uogoje... Ir visa - tik tavo prisilietimas leidęs atsirasti šalia tam, kas jau seniai tau sukurta. Nėra didesnio grožio ir tobulumo, tik ji, amžina ir stipri Gamta.Svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate su jų naudojimu. Bet kada galite atšaukti savo sutikimą išvalydami "Cookies" savo naršyklėje.