Akcijos

Papuošalai

Deivė iš "MIŠKO DEIVIŲ" kolekcijos ALYVUOGĖ "Tik purpurinėje mėnulio šviesoje Gali surast neatrastą smaragdų pilį. Maldauk, galbūt ji tau atskleis, Tą seną..

35.00€

Kaklo papuošalas "Artišokas"PAKABUTIS su nerūdijančio plieno grandinėle ( 75 cm ilgio) originalioje pakuotėje - 35 eur  *Keramikinė uoga dengta glazūra ir tauriųjų metalų tirp..

35.00€

Kaklo papuošalas "Čili pipiras"PAKABUTIS su nerūdijančio plieno ( 75 cm ilgio) originalioje pakuotėje - 35 eur  *Keramikinė uoga dengta glazūra ir tauriųjų metalų tirpalu, kur..

35.00€

Deivė iš "MIŠKO DEIVIŲ" kolekcijosGERVUOGĖ "Pajutus kvapą paslapties juodos,Nevaldomą troškimą,Tu paragauk, būk menkas, pasiduokTiktai nedrįsk jai į akis pažvelgti." ( Dovilė ..

35.00€

Deivė iš "MIŠKO DEIVĖS" kolekcijos MĖLYNĖ "Kai baimė ir smalsumas įvilios į gilią tankmę Ji pasitiks tave ir prijaukins Ji pasakos tau legendas nebyliai, B..

35.00€

Nesulaukę rudeninio lietaus, kruopščiai laistėme patys ir...pagaliau! :) Rudasis PIEVAGRYBIS. PAKABUTIS su nerūdijančio plieno grandinėle ( 45 cm arba 75 cm ilgio) o..

35.00€

Deivė iš "MIŠKO DEIVIŲ" kolekcijosVYŠNIA..."Svajonė, virtusi nevaldoma aistra,Tu savo noru raudonoj liepsnoj sudegsi.Atmerkt akių, įkvėpti tau neleis,Atims jėgas ir norą pasiprieši..

35.00€

Pakabukas "Avietė"

Deivė iš "MIŠKO DEIVIŲ" kolekcijos. AVIETĖ "Kai skamba muzika baltam rūke Ir šoka lubinai, Tu pasikviesk priklaupus šokiui ją Tik nepamiršk sugrįžti." (D.J..

35.00€

Kaklo papuošalas "Baklažanas"PAKABUTIS su nerūdijančio plieno grandinėle ( 75 cm ilgio) originalioje pakuotėje - 35 eur*Keramikinė uoga dengta glazūra ir tauriųjų metalų tirpalu, k..

35.00€

Pakabukas "Giliukas"

Pakabutis - Giliukas. Su nerūdijančio plieno grandinėle 45 cm ar 75 cm ilgio. Originalioje pakuotėje.*Keramikinė uoga dengta glazūra ir tauriųjų metalų tirpalu, kuris sut..

35.00€

Pakabukas "Kedras"

Pakabukas "Kedras"Su 75 cm nerūdijančio plieno grandinėle.Supakuota originalaus dizaino dėžutėje.*Keramikinė uoga dengta glazūra ir tauriųjų metalų tirpalu, kuris suteikia spalvai ..

35.00€

Deivė iš "MIŠKO DEIVIŲ" kolekcijos ŽEMUOGĖ "Kai saulėje užmigsi, lietuje nubusi, Skubėki rast vaivorikštės pradžios. Tu nesustok, aplenki juoko aidą Antrai..

35.00€

Rodoma 1 12 iš 12 (1 Pages)