Prekių kategorijos
Prekių krepšelis

Sakura

Prekės kodas: 2290
Saulės gaudyklė - saulę atspindinti ir vaivorykštes skleidžianti dekoracija "Sakura" originalioje pakuotėje iš medžio, susideda iš: Stiklo kristalo (diametras 3 cm), keramikinės Volungės, virvelės ir medinio žiedo - kas leidžia dekoraciją patogiai pakabinti norimoje vietoje. Į komplektą pridedamas p..
29,00€
Be PVM:29,00€
Prekės kodas: 2293OZ
Raktų pakabukas "Sakura" supakuota į dovanų dėžutę - riešutmedžio, keramikos ir nerūdijančio plieno lydinys. Medžio spalva: oranžinė ruda. Keramikinė dalis įleista į medinį gaminį, kuris dengia ir apsaugo keramiką iš visų pusių. Matmenys: diametras 3,5 cm, bendras ilgis (pakabuko, grandinė..
24,00€
Be PVM:24,00€
Cukrinė "Sakura" Cukrinė "Sakura"
Kreiptis užsakymui
Prekės kodas: 2288
Cukrinės dangtelis - natūralaus kamštinio ąžuolo, rutulio formos. Cukrinė  su reljefiniu paviršiumi - iškilusia šaka ir ant jos tupinčia Volunge, apatinėje dalyje pritvirtintos natūralaus medžio, 4 vnt. pusrutulio formos kojelės - ant kurių cukrinė laikosi stabiliai ir atrodo originaliai, ..
75,00€
Be PVM:75,00€
Druskinė ir pipirinė "Sakura" Druskinė ir pipirinė "Sakura"
Kreiptis užsakymui
Indas "Sakura" Indas "Sakura"
Kreiptis užsakymui
Prekės kodas: 2294
Indas "Sakura" su reljefiniu paviršiumi - iškilusia šaka ir ant jos tupinčia Volunge. Apatinė dalis - indas laikosi ant 4 vnt. pusrutulio formos natūralaus medžio kojelių. Matmenys: Aukštis 10 cm, Ilgis 23 cm, plotis 15 cm. Medžiagos: ispaniškas baltasis molis, glazūra, auksu padengtas Volungės..
75,00€
Be PVM:75,00€
Laikiklis smeigtukams "Sakura" Laikiklis smeigtukams "Sakura"
Kreiptis užsakymui
Prekės kodas: 2292
Laikiklis smeigtukams "Sakura" su reljefiniu paviršiumi - iškilusia šaka ir ant jos tupinčia Volunge. Matmenys: Aukštis (be Volungės) 5 cm, Ilgis 12 cm, plotis 6 cm. Medžiagos: ispaniškas baltasis molis, glazūra, auksu padengtas Volungės snapelis. ..
25,00€
Be PVM:25,00€
Raktų pakabukas "Sakura" - šviesus riešutmedis Raktų pakabukas "Sakura" - šviesus riešutmedis
Kreiptis užsakymui
Prekės kodas: 2293
Raktų pakabukas "Sakura" supakuota į dovanų dėžutę - riešutmedžio, keramikos ir nerūdijančio plieno lydinys. Medžio spalva: natūralaus medžio. Keramikinė dalis įleista į medinį gaminį, kuris dengia ir apsaugo keramiką iš visų pusių. Matmenys: diametras 3,5 cm, bendras ilgis (pakabuko, gran..
24,00€
Be PVM:24,00€
Raktų pakabukas "Sakura" - tamsiai rudas riešutmedis Raktų pakabukas "Sakura" - tamsiai rudas riešutmedis
Kreiptis užsakymui
Prekės kodas: 2293TR
Raktų pakabukas "Sakura" supakuota į dovanų dėžutę - riešutmedžio, keramikos ir nerūdijančio plieno lydinys. Medžio spalva: tamsiai ruda. Keramikinė dalis įleista į medinį gaminį, kuris dengia ir apsaugo keramiką iš visų pusių. Matmenys: diametras 3,5 cm, bendras ilgis (pakabuko, grandinėl..
24,00€
Be PVM:24,00€
Šeimos židinys "Sakura" Šeimos židinys "Sakura"
Kreiptis užsakymui
Prekės kodas: 2296
Šeimos židinys "Sakura" su reljefiniu paviršiumi - iškilusia šaka ir ant jos tupinčiomis Volungėmis. Viršutinėje židinio dalyje kabo stiklo kristalas. Apatinė dalis - šeimos židinys laikosi ant 4 vnt. pusrutulio formos natūralaus medžio kojelių. Spalva: sniego balta, šakelė - dramblio kaulo.Matmenys..
125,00€
Be PVM:125,00€
Servetėlių laikiklis "Sakura" Servetėlių laikiklis "Sakura"
Kreiptis užsakymui
Prekės kodas: 2291
Servetėlių laikiklis "Sakura" su reljefiniu paviršiumi - iškilusia šaka ir ant jos tupinčia Volunge. Apatinė dalis - servetėlių laikiklis laikosi ant 4 vnt. pusrutulio formos natūralaus medžio kojelių. Matmenys: Aukštis 7,5 cm, Ilgis 19 cm, plotis 10 cm. Medžiagos: ispaniškas baltasis molis, gl..
55,00€
Be PVM:55,00€
Vaza "Sakura" Vaza "Sakura"
Kreiptis užsakymui
Prekės kodas: 2286
Vaza "Sakura" su reljefiniu paviršiumi - iškilusia šaka ir ant jos tupinčia Volunge. Apatinė dalis - vaza laikosi ant 4 vnt. pusrutulio formos natūralaus medžio kojelių. Matmenys: Aukštis 16 cm, Ilgis 22 cm, plotis 14 cm. Medžiagos: ispaniškas baltasis molis, glazūra, auksu padengtas Volungės s..
85,00€
Be PVM:85,00€
Rodoma nuo 1 iki 11 iš 11 (viso puslapių - 1)
Svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate su jų naudojimu. Bet kada galite atšaukti savo sutikimą išvalydami "Cookies" savo naršyklėje.