Prekių kategorijos
Prekių krepšelis

Puodeliai

Prekės kodas: 2318
Puodelis su lėkštele "Perlas" oranžinės spalvos su šerkšno efektu, į komplektą įeina šaukštelis. Puodelio talpa 280 ml. Puodelis ir lėkštelė padengti glazūra ir tauriaisiais metalais - kas sukuria oranžinės spalvos su šerkšnu efektą.Medžiagos: Baltasis ispaniškas molis, porcelianas, glazūra, tauriej..
45,00€
Be PVM:45,00€
Prekės kodas: 2317
Puodelis su lėkštele "Perlas" rusvos spalvos su marmuro efektu, į komplektą įeina šaukštelis. Puodelio talpa 280 ml. Puodelis ir lėkštelė padengti glazūra ir tauriaisiais metalais - kas sukuria papildomą spindesį ir rusvo marmuro efektą.Medžiagos: Baltasis ispaniškas molis, porcelianas, glazūra, tau..
45,00€
Be PVM:45,00€
Puodelis su padėkliuku "Volungė" Puodelis su padėkliuku "Volungė"
Kreiptis užsakymui
Prekės kodas: 2228
Puodelis su padėkliuku "Volungė" . Puodelio matmenys: diametras apie 10 cm, padėkliukas 16 cm ilgio ir 12 cm pločio. Puodelis padengtas glazūra ir išorėje - tauriaisiais metalais, kas suteikia rusvo marmuro efektą. Padėkliukas padengtas tamsiai mėlyna glazūra ir tauriaisiais metalais, kas suteikia p..
55,00€
Be PVM:55,00€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (viso puslapių - 1)
Svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate su jų naudojimu. Bet kada galite atšaukti savo sutikimą išvalydami "Cookies" savo naršyklėje.