Prekių kategorijos
Prekių krepšelis

Mamai ir dukrai

Pakabukai mamai ir dukrai "Avokadai" Pakabukai mamai ir dukrai "Avokadai"
Naujiena
Prekės kodas: PakMDavok
Pakabukai "Avokadai" - didesnis Avokadas su 75 cm ilgio nerūdijančio plieno grandinėle avokado aukštis apie 26 mm, kitas - mažesnis Avokadas su itin patogia ir kokybiška apvalia, vaškuota virvele, 1 mm storio, 40 cm ilgio. Mažesnio avokado aukštis apie 19 mm. Užsegimas nerūdijanč..
60,00€
Be PVM:60,00€
Pakabukai mamai ir dukrai "Obuoliukai" Pakabukai mamai ir dukrai "Obuoliukai"
Naujiena
Prekės kodas: PakMDobuol
Pakabukai "Obuoliukai" padengti auksu - didesnis Obuoliukas su 75 cm ilgio nerūdijančio plieno grandinėle obuoliuko diametras apie 21 mm, kitas - mažesnis Obuoliukas su itin patogia ir kokybiška apvalia, vaškuota virvele, 1 mm storio, 40 cm ilgio. Mažesnio obuoliuko diametras apie 16 ..
60,00€
Be PVM:60,00€
Pakabukai mamai ir dukrai "Pokštukai" Pakabukai mamai ir dukrai "Pokštukai"
Naujiena
Prekės kodas: PakMDPost
Pakabukai "Pokštukai" - didesnis Pokštukas su 75 cm ilgio nerūdijančio plieno grandinėle, Pokštuko diametras apie 21 mm, aukštis apie 25 mm. Kitas - mažesnis Pokštukas su itin patogia ir kokybiška apvalia, vaškuota virvele, 1 mm storio, 40 cm ilgio. Mažesnio Pokštuko diametras apie 16..
60,00€
Be PVM:60,00€
Pakabukai mamai ir dukrai "Vyšnia" Pakabukai mamai ir dukrai "Vyšnia"
Naujiena
Prekės kodas: PakMDvysnia
Pakabukai "Vyšnia" - didesnioji Vyšnia su 75 cm ilgio nerūdijančio plieno grandinėle uogos diametras apie 20 mm, kita- mažesnioji Vyšnia su itin patogia ir kokybiška apvalia, vaškuota virvele, 1 mm storio, 40 cm ilgio. Mažesnės uogos diametras apie 16 mm. Užsegimas nerūdijančio p..
60,00€
Be PVM:60,00€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)
Svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate su jų naudojimu. Bet kada galite atšaukti savo sutikimą išvalydami "Cookies" savo naršyklėje.