Prekių kategorijos
Prekių krepšelis

SUVENYRAI

Prekės kodas: 2290
Saulės gaudyklė - saulę atspindinti ir vaivorykštes skleidžianti dekoracija "Sakura" originalioje pakuotėje iš medžio, susideda iš: Stiklo kristalo (diametras 3 cm), keramikinės Volungės, virvelės ir medinio žiedo - kas leidžia dekoraciją patogiai pakabinti norimoje vietoje. Į komplektą pridedamas p..
29,00€
Be PVM:29,00€
Skirtukas knygai "Knygų graužikas" auksine kojele Skirtukas knygai "Knygų graužikas" auksine kojele
Naujiena
Prekės kodas: skirtkngra
Skirtukas knygai Knygų graužikas - iš keramikos pagaminta pelė pritvirtinta ant aukso spalvos, nerūdijančio plieno juostelės - kuri yra ypač kokybiška (naudojama papuošalų gamybai) ir prabangi. Keramikininė pelė pagaminta iš balto molio padengto glazūra ir tauriaisiais metalais, kurie suteikia pelyt..
20,00€
Be PVM:20,00€
Skirtukas knygai "Knygų graužikas" juoda kojele Skirtukas knygai "Knygų graužikas" juoda kojele
Naujiena
Prekės kodas: skirtkngrj
Skirtukas knygai Knygų graužikas - iš keramikos pagaminta pelė pritvirtinta ant juodos spalvos, nerūdijančio plieno juostelės - kuri yra ypač kokybiška (naudojama papuošalų gamybai) ir prabangi. Keramikininė pelė pagaminta iš balto molio padengto glazūra ir tauriaisiais metalais, kurie suteikia pely..
20,00€
Be PVM:20,00€
Skirtukas knygai "Knygų graužikas" vaivorykštine kojele Skirtukas knygai "Knygų graužikas" vaivorykštine kojele
Naujiena
Prekės kodas: skirtkngrvaiv
Skirtukas knygai Knygų graužikas - iš keramikos pagaminta pelė pritvirtinta ant vaivorykštės spalvos, nerūdijančio plieno juostelės - kuri yra ypač kokybiška (naudojama papuošalų gamybai) ir prabangi. Keramikininė pelė pagaminta iš balto molio padengto glazūra ir tauriaisiais metalais, kurie suteiki..
20,00€
Be PVM:20,00€
Skirtukas knygai "Knygų graužikas" vario kojele Skirtukas knygai "Knygų graužikas" vario kojele
Naujiena
Prekės kodas: skirtkngrv
Skirtukas knygai Knygų graužikas - iš keramikos pagaminta pelė pritvirtinta ant vario spalvos, nerūdijančio plieno juostelės - kuri yra ypač kokybiška (naudojama papuošalų gamybai) ir prabangi. Keramikininė pelė pagaminta iš balto molio padengto glazūra ir tauriaisiais metalais, kurie suteikia pelyt..
20,00€
Be PVM:20,00€
Prekės kodas: 2280
Raktų pakabukas "Giliukas" su nerūdijančio plieno žiedu ir grandinėle. Giliuko diametras apie 20 mm. Pakuotė - aksominis maišelis.Medžiagos: baltas porcelianas, nerūdijantis plienas, natūrali gilės kepurėlė...
9,00€
Be PVM:9,00€
Prekės kodas: 2303
Raktų pakabukas "Giliukas" su nerūdijančio plieno žiedu ir grandinėle. Giliuko diametras apie 20 mm. Pakuotė - aksominis maišelis.Medžiagos: juodas porcelianas, nerūdijantis plienas, natūrali gilės kepurėlė...
9,00€
Be PVM:9,00€
Prekės kodas: 2293OZ
Raktų pakabukas "Sakura" supakuota į dovanų dėžutę - riešutmedžio, keramikos ir nerūdijančio plieno lydinys. Medžio spalva: oranžinė ruda. Keramikinė dalis įleista į medinį gaminį, kuris dengia ir apsaugo keramiką iš visų pusių. Matmenys: diametras 3,5 cm, bendras ilgis (pakabuko, grandinė..
24,00€
Be PVM:24,00€
Prekės kodas: 2230
Raktų pakabukas "Žėrinti žemuogė" su nerūdijančio plieno žiedu ir grandinėle, supakuota į dovanų dėžutę. Žemuogės diametras apie 24 mm.Medžiagos: baltasis ispaniškas molis, nerūdijantis plienas, glazūra padengta platina ir kitais tauriaisiais metalais, kas žemuogei suteikia ypatingą spi..
24,00€
Be PVM:24,00€
Prekės kodas: 2046
Sieteliai arbatai "Mėlynė", 2 vnt. originalioje TELIMPRES dovanų dėžutėje. Uogų diametras apie 21 mm, nerūdijančio plieno sieteliai skirti sąlyčiui su maistu, išlaiko spalvą ir kokybę po nuolatinio sąlyčio su karštu vandeniu.  Medžiagos: baltasis ispaniškas molis, glazūra, nerūdijanti..
24,00€
Be PVM:24,00€
Prekės kodas: 2114
Sieteliai arbatai "Vyšnia" ir "Mėlynė", 2 vnt. originalioje TELIMPRES dovanų dėžutėje. Uogų diametras apie 21 mm, nerūdijančio plieno sieteliai skirti sąlyčiui su maistu, išlaiko spalvą ir kokybę po nuolatinio sąlyčio su karštu vandeniu. Medžiagos: baltasis ispaniškas molis, glazūra, nerūd..
24,00€
Be PVM:24,00€
Prekės kodas: 2042
Sieteliai arbatai "Vyšnia" 2 vnt. originalioje TELIMPRES dovanų dėžutėje. Uogų diametras apie 21 mm, nerūdijančio plieno sieteliai skirti sąlyčiui su maistu, išlaiko spalvą ir kokybę po nuolatinio sąlyčio su karštu vandeniu. Medžiagos: baltasis ispaniškas molis, glazūra, nerūdijantis plien..
24,00€
Be PVM:24,00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 19 (viso puslapių - 2)
Svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate su jų naudojimu. Bet kada galite atšaukti savo sutikimą išvalydami "Cookies" savo naršyklėje.