Prekių kategorijos
Prekių krepšelis

SODAS

Prekės kodas: uogsilk
Uogienė "Šilkuogė" iš 100 proc. šilkuogių (cukrus, citrinos sultys).* Dėka itin saldžių šilkmedžio uogų - uogienėms sunaudojama mažiau cukraus. * Visos uogos užaugintos, pačių skintos ir atrinktos - mūsų sode. * Laikyti vėsioje vietoje, o atidarius - šaldytuve. Skanaukite su blynais, jogurtu, var..
4,50€
Be PVM:4,50€
Uogienė "Šilkuogė/Aronija" 330 ml Uogienė "Šilkuogė/Aronija" 330 ml
Naujiena
Prekės kodas: uogsilkaron
Uogienė "Šilkuogė/Aronija" iš 75 proc. šilkuogių ir 25 proc. aronijų.* Dėka itin saldžių šilkmedžio uogų - uogienėms sunaudojama mažiau cukraus. * Visos uogos užaugintos, pačių skintos ir atrinktos - mūsų sode. * Laikyti vėsioje vietoje, o atidarius - šaldytuve. Skanaukite su blynais, jogurtu, va..
4,50€
Be PVM:4,50€
Uogienė "Šilkuogė/Avietė" Uogienė "Šilkuogė/Avietė"
Naujiena
Prekės kodas: uogsilkavt
Uogienė "Šilkuogė/Avietė" iš 75 proc. šilkuogių ir 25 proc. aviečių.* Dėka itin saldžių šilkmedžio uogų - uogienėms sunaudojama mažiau cukraus. * Visos uogos užaugintos, pačių skintos ir atrinktos - mūsų sode. * Laikyti vėsioje vietoje, o atidarius - šaldytuve. Skanaukite su blynais, jogurtu, var..
4,50€
Be PVM:4,50€
Prekės kodas: uogsilkgrvg
Uogienė "Šilkuogė/Gervuogė" iš 75 proc. šilkuogių ir 25 proc. gervuogių.* Dėka itin saldžių šilkmedžio uogų - uogienėms sunaudojama mažiau cukraus. * Visos uogos užaugintos, pačių skintos ir atrinktos - mūsų sode. * Laikyti vėsioje vietoje, o atidarius - šaldytuve. Skanaukite su blynais, jogurtu,..
4,50€
Be PVM:4,50€
Uogienė "Šilkuogė/Rabarbaras" Uogienė "Šilkuogė/Rabarbaras"
Naujiena
Prekės kodas: uogsilkrbrb
Uogienė "Šilkuogė/Rabarbaras" iš 75 proc. šilkuogių ir 25 proc. rabarbarų.* Dėka itin saldžių šilkmedžio uogų - uogienėms sunaudojama mažiau cukraus. * Visos uogos užaugintos, pačių skintos ir atrinktos - mūsų sode. * Laikyti vėsioje vietoje, o atidarius - šaldytuve. Skanaukite su blynais, jogurt..
4,50€
Be PVM:4,50€
Uogienė "Šilkuogė/Sedula" 330 ml Uogienė "Šilkuogė/Sedula" 330 ml
Naujiena
Prekės kodas: uogsilksedl
Uogienė "Šilkuogė/Sedula" iš 75 proc. šilkuogių ir 25 proc. sedulos uogų.* Dėka itin saldžių šilkmedžio uogų - uogienėms sunaudojama mažiau cukraus. * Visos uogos užaugintos, pačių skintos ir atrinktos - mūsų sode. * Laikyti vėsioje vietoje, o atidarius - šaldytuve. Skanaukite su blynais, jogurtu..
4,50€
Be PVM:4,50€
Uogienė "Šilkuogė/Šilauogė" Uogienė "Šilkuogė/Šilauogė"
Naujiena
Prekės kodas: uogsilksil
Uogienė "Šilkuogė/Šilauogė" iš 75 proc. šilkuogių ir 25 proc. šilauogių.* Dėka itin saldžių šilkmedžio uogų - uogienėms sunaudojama mažiau cukraus. * Visos uogos užaugintos, pačių skintos ir atrinktos - mūsų sode. * Laikyti vėsioje vietoje, o atidarius - šaldytuve. Skanaukite su blynais, jogurtu,..
4,50€
Be PVM:4,50€
Uogienė "Šilkuogė/Slyva" 330 ml Uogienė "Šilkuogė/Slyva" 330 ml
Naujiena
Prekės kodas: uogsilkslyv
Uogienė "Šilkuogė/Slyva" iš 75 proc. šilkuogių ir 25 proc. slyvų.* Dėka itin saldžių šilkmedžio uogų - uogienėms sunaudojama mažiau cukraus. * Visos uogos užaugintos, pačių skintos ir atrinktos - mūsų sode. * Laikyti vėsioje vietoje, o atidarius - šaldytuve. Skanaukite su blynais, jogurtu, varškė..
4,50€
Be PVM:4,50€
Uogienė "Šilkuogė/Svarainis" 330 ml Uogienė "Šilkuogė/Svarainis" 330 ml
Naujiena
Prekės kodas: uogsilksvrn
Uogienė "Šilkuogė/Svarainis" iš 75 proc. šilkuogių ir 25 proc. svarainių.* Dėka itin saldžių šilkmedžio uogų - uogienėms sunaudojama mažiau cukraus. * Visos uogos užaugintos, pačių skintos ir atrinktos - mūsų sode. * Laikyti vėsioje vietoje, o atidarius - šaldytuve. Skanaukite su blynais, jogurtu..
4,50€
Be PVM:4,50€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (viso puslapių - 1)
Svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate su jų naudojimu. Bet kada galite atšaukti savo sutikimą išvalydami "Cookies" savo naršyklėje.