Galima rezervuoti telefonu

Skulptūra užkandžiams "Smilgos"

Skulptūra "Smilgos" uogoms ir užkandžiams. Nustebinkite svečius ir patys nustebkite, kiek smagumo ir fantazijos čia galima sudėti! Nenaudojamos smilgos papuoš bet kurią namų vietą, bet kuriame interjere. Smilgų koteliai nerūdijančio plieno, 2 mm diametro, todėl lengvai linguoja. Patogiam užkandžių sunėrimui - nusmailinti kotelių gali.. Plačiau
  • Kaina:
    70.00€

Pasižymėti Palyginti

Skulptūra "Smilgos" uogoms ir užkandžiams. Nustebinkite svečius ir patys nustebkite, kiek smagumo ir fantazijos čia galima sudėti! Nenaudojamos smilgos papuoš bet kurią namų vietą, bet kuriame interjere.

 Smilgų koteliai nerūdijančio plieno, 2 mm diametro, todėl lengvai linguoja. Patogiam užkandžių sunėrimui - nusmailinti kotelių galiukai. Keramikinės Smilgų viršūnėlės lengvai uždedamos ir nuimamos.

 Matmenys: Smilgų aukštis iki 45 cm, pagrindo ilgis 30 cm, pagrindo plotis 14 cm. Spalva pagrindo: švelniai rusvas marmuras, spalva smilgų viršūnėlių: balta. Medžiagos: baltoji ispaniška keramika, nerūdijantis plienas, glazūra dengta tauriaisiais metalais suteikia spindėjimo ir marmuro efektą.