Prekių kategorijos
Prekių krepšelis

Stalo komplektas - Vazelė "Volungės"

Stalo komplektas - Vazelė "Volungės"
Stalo komplektas - Vazelė "Volungės"

Stalo komplektas - Vazelė "Volungės", tai dvejopos paskirties rinkinys. Matmenys: Vazelės Aukštis 13 cm, diametras 8,5 cm. Padėkliuko ilgis 16 cm, indelio (kiaušiniams, padažui ) Aukštis (su volunge) 6 cm, Ilgis 9,5 cm. Vazelė, indelis kiaušiniui ar druskai, prieskoniams, padažui ir grūstuvė su padėkliuku. Vazelė - kaip talpykla kiaušinių lukštams ir kitiems likučiams nuo stalo rinkti - grūstuvės pagalba netenka teptis rankų. Grūstuvė ir padėkliukas turi magnetus - kas padeda stabiliai laikytis vertikaliam aksesuarui ant padėkliuko. Be maisto patiekimo ant stalo, šis komplektas gali atlikti ir kitokią paskirtį - Vazelė gali tarnauti gėlėms, padėkliukas - kavos, arbatos puodeliui pasidėti, indelis - druskai, prieskoniams ant stalo laikyti

Medžiagos: Baltasis ispaniškas molis, glazūra padengta auksu ir kitais tauriaisiais metalais, kas suteikia išskirtinį spindesį; magnetai, nerūdijantis plienas metalizuotas aukso spalva.

Rašyti apžvalgą

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
Prastai Gerai
75,00€
Be PVM: 75,00€
  • Yra sandėlyje: Turime sandėlyje
  • Prekės kodas: 2156
Svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate su jų naudojimu. Bet kada galite atšaukti savo sutikimą išvalydami "Cookies" savo naršyklėje.