Kolekcija "Pokštukai"

Skulptūra "Pokštukai ant smilgos"

Pasaulėlis ir tai, kas jame svarbiausia... Kai norisi, kad žodžiai įgautų svorį ir kai reikia tiek nedaug, tik nuoširdumo.Kamuoliuko diametras - 12 cmBendras aukštis apie 17 - 19 c..

55.00€

Auskarai POKŠTUKAI iš "Pokštukų" kolekcijos. Yra lengvi, vieno auskaro svoris 6 g. Kabliukai - sidabriniai, originalioje TELIMPRES dėžutėje. Medžiagos: baltas ispaniškas molis..

49.00€

Gesiklis žvakei "Pokštukas" su padėkliuku. Papildomoje šakelėje yra maža ertmė į kurią lašinant eterinius aliejus bus tolygiai skleidžiamas aromatas. Keramika puikiai įgeria ir lėt..

35.00€

KAMŠTIS BUTELIUI. Praktiška stalo puošmena. Ypač pravers šventėms lauke, kuomet daugelis vabzdžių nori paragauti kažko svaigaus.:) Tai bus viena matomiausių dekoracijų, a..

22.00€

KAMŠTIS BUTELIUI. Praktiška stalo puošmena. Ypač pravers šventėms lauke, kuomet daugelis vabzdžių nori paragauti kažko svaigaus.:) Tai bus viena matomiausių dekoracijų, a..

22.00€

Pakabukas "Pokštukas" BALTAS

 Pakabutis POKŠTUKAS baltas. Diametras apie 22 mm, aukštis apie 25 mm. su 2 vnt. nerūdijančio plieno grandinėlėmis 75 cm ir 45 cm ilgio, originalioje TELIMPRES dovan..

35.00€

Pakabukas "Pokštukas" RUSVAS MARMURAS

 Pakabutis POKŠTUKAS rusvo marmuro spalva.  Diametras apie 22 mm, aukštis apie 25 mm. Su 2 vnt. nerūdijančio plieno grandinėlėmis 75 cm ir 45 cm ilgio, original..

35.00€

 Paskirtis - pinigams, sveikinimui  dovanoti. Namų interjere kelianti nuotaiką skulptūrėlė taip pat ir praktiška - naudojama žinutėms prispausti - palikite žinu..

35.00€

Raktų pakabukas "Pokštukas" su nerūdijančio plieno žiedu ir grandinėle. Pakuotė - zomšinis maišelis kartoninėje dėžutėje. Medžiagos: baltas ispaniškas molis, balta glazūra, pa..

19.00€

Skulptūra "Pokštukų porelė eglutėje"

"Pokštukų porelė eglutėje" skulptūros aukštis 17 cm Medžiagos: baltas ispaniškas molis, balta glazūra, padengta auksu..

45.00€

Žymeklis knygai "Pokštukas" - nerūdijančio plieno plokščias strypelis su pokštuko dekoracija. Ilgis 20 cm Medžiagos: baltas ispaniškas molis, glazūra dengta auksu suteikia auk..

18.00€

Auskarai "Pokštukas ir kedras"

POKŠTUKAS IR KEDRAS skirtingi motyvai suteiks žaismingumo ir kels nuotaiką.Auskarai originalioje TELIMPRES dovanų pakuotėje. Medžiagos: baltas ispaniškas molis, glazūra dengta auks..

49.00€

Rodoma 1 12 iš 12 (1 Pages)